Strona głowna  /  Galeria  /  Pokaz mody recyklingowej (ul. Długa)
Pokaz mody recyklingowej (ul. Długa)
data dodania: 2022-05-20

W piątek (20.05.2022r.) w Przedszkolu przy ul. Długiej, miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Mianowicie dzieci prezentowały stroje wykonane z worków foliowych, nakrętek, kartonów, butelek, gazet, sznurków, puszek...długo by wymieniać, ponieważ pomysłowość uczestników pokazu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Każdy strój był przemyślany i wyrażał osobowość modela/modelki. Jury nie było w stanie wyłonić zwycięzców konkursu, ponieważ autorzy strojów wykazali się ogromną kreatywnością. W związku z tym wszystkie dzieci zajęły I miejsce, otrzymując dyplom i upominek. Jednak nie wygrana była najważniejsza, a dobra zabawa, mnóstwo śmiechu i wyobraźnia - i wszystko to miało miejsce podczas pokazu. Był to bardzo mile spędzony czas.
Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do pokazu eko-mody

Strona: 1 2 3