Uroczyste zakonczenie roku szkolnego dzieci 6-letnich odbyło się w serdecznej i podniosłej atmosferze. Przedszkolaki z grup sześciolatków zostały oficjalnie powitane przez dyrekcję oraz nauczycieli. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, podczas którego recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tanczyły poloneza. Celem spotkania było budowanie poczucia przynależności do społeczności przedszkolnej, rozwijanie wzajemnych relacji oraz przygotowanie dzieci do nowych wyzwań edukacyjnych. Uroczystość przebiegała w radosnej atmosferze, pełnej uśmiechu i pozytywnych emocji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki oraz zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia.
Wszystkim dzieciom życzymy udanych wakacji pełnych radości i odpoczynku.