Strona głowna  /  Galeria  /  Przedstawienie teatralne pt."Magia słów"
Przedstawienie teatralne pt."Magia słów"
data dodania: 2022-02-24

O tym, jak ważne mogą być wypowiadane przez nas słowa przekonaliśmy się oglądając teatrzyk pt. „Magia słów” w wykonaniu aktorów teatru Horyzont.

W spektaklu wzięło udział dwóch aktorów, którzy kreowali cztery bajkowe postacie: statecznego i mądrego Króla, wrażliwego i odpowiedzialnego Królewicza, psotnego i wesołego Zająca oraz kłamliwego i podstępnego Rumburaka.

Spektakl ten w atrakcyjny sposób ukazał czarodziejską moc słów: „PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM”. Bardzo ważnym wątkiem wychowawczym była też przestroga dla dzieci, aby nie nawiązywały kontaktu z nieznajomymi, nic od nich nie brały i nie oddalały się od opiekunów.

Przedstawienie bardzo podobało się Przedszkolakom. Dzieci były zafascynowane przygodami aktorów, aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu, z radością oklaskiwały występy gromkimi brawami.

Strona: 1 2