Strona głowna  /  Galeria  /  11 listopada ( ul.Waryńskiego)
11 listopada ( ul.Waryńskiego)
data dodania: 2021-11-10

11 listopada - Święto Niepodległości - HappyKids | Publiczne i Niepubliczne  Przedszkole Kraków

Dziś w naszym Przedszkolu  świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka.
10 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca te ważne wydarzenie . Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci ze starszych  i młodszych  grup przedszkolnych. Po występach artystycznych o godz. 11.11 wszystkie dzieci oraz pracownicy odśpiewali  wspólnie hymn Polski „Mazurka Dąbrowskiego”, zgodnie przesłaniem ogólnopolskiej akcji „Przedszkole/szkoła do hymnu”.

Strona: 1 2