Strona głowna  /  Galeria  /  Wizyta Pani Policjantki
Wizyta Pani Policjantki
data dodania: 2021-10-06

5 października gościliśmy w naszym przedszkolu przy ul. Długiej panią policjantkę Powiatowej Komendy Policji w Gryficach – asp. Agnieszką Podgórską. Celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Dzieci utrwaliły podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, numer alarmowy oraz zasady zachowania się podczas spotkania z nieznajomym. Przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Pani policjantka przypominała również o konieczności noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe oraz kasku podczas jazdy na rowerze. Dzieci były bardzo aktywne podczas pogadanki, zadawały dużo pytań oraz dzieliły się swoimi doświadczeniami. Wręczenie upominku w ramach podziękowania i wspólne zdjęcie było zwieńczeniem tej pouczającej i miłej wizyty.