3 miesiące temu

Karnawał jest jedną z okazji do integracji i wspólnych zabaw. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły i długo wyczekiwany. Jest atrakcyjny pod wieloma względami i dostarcza mnóstwo radości, to właśnie wtedy możemy się przebrać i wcielić w rolę swoich ulubionych bohaterów bajkowych. Dzieci dumnie prezentowały swoje stroje czerpiąc radość z wyjątkowego wyglądu. Tak też było w naszym przedszkolu przy ul. Waryńskiego 7, dnia 30.01. od godziny 9:00 rozpoczęła się zabawa taneczna, podczas której dzieci tańczyły przy znanych piosenkach repertuaru przedszkolnego. Następnie odbyła się pamiątkowa sesja zdjęciowa, której efekty będziemy mogli podziwiać za kilka tygodni. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka wprowadziły wszystkich w radosną atmosferę. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie dla dzieci przepięknych strojów.